Web design by Jurecky

Sklep Tinen

Sklep Internetowy Tinen, wtyczka z wypychaczem

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Oczywiście dostępne są wszystkie produkty Tinen
w promocyjnych cenach. Adres sklepu www.shop.tinen.eu

Testerzy - Wtyczka TINEN

Szanowni Państwo

W dniu 15 listopada telewizja TTV wyemitowała program TESTERZY a w nim pokaz możliwości wtyczki TINEN. Jeśli nie mieliście Państwo okazji zobaczyć premiery to zapraszamy do obejrzenia filmu poniżej. Wszystkie wtyczki dostępne są w naszym sklepie internetowym pod asresem http://www.shop.tinen.eu

 

Wtyczka Tinen do samodzielnego montażu

Przedstawiamy Państwu krótki filmik pokazujący możliwości wtyczki Tinen do samodzielnego montażu. Wtyczka dostępna jest w sklepie internetowym Tinen a link do niego znajduje się poniżej. 

 

Wtyczka Tinen

Szanowni Państwo

Wtyczki "TINEN" zostały zaprojektowane w ramach wspólnego "kontynentalnego" standardu europejskiego oznaczanego literą "C" zgodnego z obowiązującymi normami UE, jednak spełniają również różne wersje (tzw. francuski albo niemiecki, oznaczane odpowiednio literami "E" i "F"), w zależności m.in. od tego, w jaki sposób doprowadzane jest uziemienie do obudowy urządzenia: w wariancie niemieckim są to styki doprowadzające uziemienie po bokach wtyczki, a w standardzie francuskim (używanym też w Polsce) w gniazdku znajduje się dodatkowy bolec, doprowadzający uziemienie do odpowiedniego styku we wtyczce.

Wobec potrzeby zachowania użyteczności urządzeń w różnych krajach Europy i świata opracowane przez firmę "TINEN" wtyczki innowacyjne -umożliwiające wyciąganie z gniazd przy użyciu trzech palców jednej ręki, eliminujące wyrywanie gniazdek- tzw. wtyczki hybrydowe, umożliwiające podłączanie do gniazd różnych wariantów (tj. zarówno do niemieckiego, jak francuskiego). Nazywane są często "unischuko".

 
 Wtyczka TINEN z wypychaczem wykorzystana z kablem zasilacza laptopa.
wtyczka tinen

Śpieszymy z rozwiązaniem. Zobacz można inaczej!